Nowoczesna kobieta

Przenigdy nie jest za późno na serfowanie po internecie
Kiedy tak właściwie zła pogoda oraz niskie temperatury zatrzymują seniorów w pomieszczeniu, zdolność korzystania z komputera ma prawo im gwarantować istotne połączenie ze światem zewnętrznym.

e kobiety

Większość z nas zna już podstawy surfowania po Internecie na pecetach domowych, notebookach oraz smartfonach – lecz istnieje niewielki segment seniorów, który ciągle nie jest tak przyzwoicie zaznajomiony z tajnikami świata cyfrowego. Jeśli przynależysz do tej grupy – oto kilka wskazówek, które pomogą Tobie wstąpić w ten temat, albowiem na Internet przenigdy nie jest za późno!

Ciekawi Cię ogólnoświatowa sieć online? Poproś o wsparcie członka rodziny
Jeśli słyszałeś o zasadzkach surfowania po sieci – kradzieży tożsamości, wirusach komputerowych oraz innych kłamstwach – nie zrażaj się, ale porozmawiaj z rodziną i bliskimi przyjaciółmi o bezpieczeństwie użytkowania portali społecznościowych, takich jak Facebook czy Pinterest, aby nie popełnić błędu.
Młodsi członkowie familii – w szczególności wnuki – są często nieocenioną pomocą w tej kwestii i z pewnością pomogą Tobie przejść przez podstawy, a kilka sesji szkoleniowych z ich uczestnictwem to przy okazji olśniewający sposób na wspólne spędzanie czasu. W ciągu paru krótkich godzin masz prawo zacząć pomiędzy innymi:
•    surfować,
•    udostępniać fotografie,
•    wysyłać wiadomości do osób, z jakimi nie miałeś od dawna kontaktów.

Krok po kroku złudny świat będzie stawał się dla Ciebie coraz bardziej zrozumiały i będziesz korzystać z jego dyspozycji z pokaźniejszą pewnością siebie. Nie ma jakichkolwiek powodów, aby z tego nie skorzystać, a wprost w XXI wieku jest to wskazane.